Jdi na obsah Jdi na menu
 


31. 8. 2009

                                        Kalendář soutěží 2018

 
Datum Místo Název soutěže Čas

Muži

pořadí

Čas

útoku

Ženy

pořadí

Čas

útoku

19.5 Klášterská Lhota Základní kolo okrsku 9.00

A 2

B 4

31.87

35.41

N 44.37
9.6 Rudník Memoriál B.Martínka 9.00

A 2

B 4

24.07

25.52

2

27.72

 

16.6 Čermná Memoriál F.Štočka 9.00

A N

B 2

-

31.78

3 36.46
23.6 Dolní Kalná O pohár starost 10.00

A  4

B 11

25.22

54.81

 N  9
30.6 Prosečné Memoriál V.Dostálka 9.00

A 6

B 2

80.66

74.84

 1   93.93  
30.6 Rudník Arnultovický pohár- noční 18.00

A 5

B 3

30.52

28.78

3 32.52
7.7 Bernartice O pohár starosty 9.30 5 49.43 2 76.65
18.8 Ždírnice O pohár starosty  10.00

 A  1

 B  2

 28.31 

29.00

    4  35.16  
25.8 Horní Kalná O pohár starosty 12.00 

  

  12.00

 A  2 

 B  6

27.43

38.53

    3  34.39
1.9 Hostinné O štít Města    9.00    

A  2

B. 4

 25.37

30.12

    3   37.53  
8.9 Dolní Olešnice Memoriál J.Ludvíka 10.00   9.00 

 A 3

B 5

 25.34

26.31

    5  32.16
Kalendář soutěží 2017
Datum Místo Název soutěže Čas

Muži

pořadí

Čas

útoku

Ženy

pořadí

Čas

útoku

20.5

Ždírnice  Základní kolo okrsku 9.00

A  4

B  8

32.71

43.22

  3 42.50
27.5 Čermná Memoriál F.Štočka 9.00

A  4

B  8

36.46

41.68

   N    -

17.6

Dolní Kalná O pohár starosty 10.00

A 10

B  9

33.06

32.31

   7  62.00
24.6 Prosečné Memoriál V.Dostálka 9.00

A  1

B  6

65.71

81.03

   2  85.87
1.7 Rudník Arnultovický pohár 9.00

A  2

B  4

25.25

29.47

   3  33.34
19.8 Horní Kalná O pohár starosty 12.00

A - N

B------

   -

   -

   3  32.38
26.8 Ždírnice O pohár starosty 10.00   

A   8

B.  6

36.68

32.43

    5  36.12
2.9 Hostinné O štít města 9.00   

A  2

B  4

28.18

31.04

    2   34.37
9.9 Dolní Olešnice Memoriál J.Ludvíka 10.00

A  3

B  4

25.62

27.06

   4  36.12
               
Datum Místo Název soutěže Čas

Muži

pořadí

Čas

útoku

Ženy

pořadí

Čas

útoku

 
7.5 Čermná Základní kolo okrsku 9.00

A 7

B 6

38.81

38.12

4 49.40  
28.5 Čermná Memoriál F.Štočka 9.00

A 7

B12

36.70

60.88

2 36.01  
18.6 Dolní Kalná Pohár starosty 10.00

A 6

B 10

30.18

36.25

9 50.66  
25.6 Prosečné Memoriál V.Dostálka 10.00

A 2

B 3

51.84

52.31

3 79.56  
2.7 Rudník Arnultovický pohár 9.00

A 7

B 5

30.81

28.62

3 31.84  
20.8 Horní Kalná Pohár starosty 9.00 A 3 34.33 - -  
27.8 Ždírnice Pohár starosty 10.00 A 6 30.87 5 39.25  
3.9 Hostinné O štít Města Hostinného 9.00

A 2

B 9

23.84

34.75

1 31.18  
10.9 Dolní Olešnice Memoriál J.Ludvíka 10.00 - - - -  
1.10 Strážkovice Posvícenský koláč 10.00 - - - -  
                 
11.6 Kardašova Řečice              
Kalendář soutěží 2015
Datum Místo Název soutěže Čas Muži pořadí Čas útoku Ženy pořadí Čas útoku
9.5 Rudník   9.00        
13.6 Čermná Memoriál f.Štočka 10.00 4 37.47 3 49.09
20.6 Dolní Kalná Pohár starosty 10.00 5 31.15 8 44.65
27.6 Prosečné Memoriál V.Dostálka 10.00 2 92.46 5 207
15.8 Pilníkov O štít Města Pilníkov 10.00     - -
22.8 Horní Kalná   Pohár starosty 9.00 - - - -
29.8 Ždírnice O pohár starosty 9.00 4 33.57 - -
5.9 Hostinné O štít Města  Hostinného 9.00 1 32.19 2 28.84
12.9 Dolní Olešnice Memoriál Josefa Ludvíka 10.00

9

3

40.96

29.35

4 38.43
3.10 Rudník Atnultovice 120 let 8.00        
Kalendář soutěží 2014
Datum Místo Název soutěže Čas

Muži

pořadí

Čas

útoku

Ženy

pořadí

Čas

útoku

  24.5  Ždírnice  Základní kolo okrsku  9.00     9  40.53    5  54.30
 14.6 Čermná Memoriál f.Štočka 10.00     3  41.53     -      -
 21.6 Dolní Kalná O pohár starosty 10.00     9  37.78     7  31.38
 28.6 Prosečné Memoriál V.Dostálka 10.00     3  99.28     -     -
 16.8 Pilníkov O pohár starosty 10.00     9  116.64      -      -
 23.8 Horní Kalná O pohár starosty  9.00     -       -      -      -
 30.8 Ždírnice O pohár starosty  9.00     5   31.50      -      -
 30.8 Dubenec Noční zavody  21.00    12   62.15      -      -
  6.9 Hostinné O štít Města  Hostinného  9.00     5   56.50    
 13.9 Dolní Olešnice Memoriál Josefa Ludvíka 10.00     34.90     4  33.44
 4.10 Strážkovice Posvícenský koláč 10.00        
                                                                                                                         Kalendář soutěží 2013
 Datum Místo Nazev soutěže Čas Muži pořadí Čas útoku Ženy pořadí Čas útoku
   11.5  Klašterská Lhota Základní kolo okrsku  10.00        7   47,59       4    51,37
  15.6    Čermná Memoriál F.Štočka  10.00          -     -       -       -
  22.6  Dolní Kalná O pohár  starosty  10.00          -     -       -       -
  29.6   Prosečné Memoriál V.Dostálka  10.00          -     -       -       -
  17.8    Pilníkov O pohár starosty  10.00         -     -       -      -
  24.8  Horní Kalná O pohár starosty   9.00        -     -       -      -
  31.8    Ždírnice O pohár starosty   9.00        -     -       -      -
   7.9    Hostinné O štít  Města Hostinného   9.00       4   63,43       1   31,50
   14.9       Dolní Olešnice Memoriál Josefa Ludvika  10.00       2   30,78       4   33,23
   5.10    Strážkovice Posvícenský koláč  10.00       8   60.98         -        -
Kalendář soutěží 2012
Datum Místo Název soutěže Čas

  Muži

 

pořadí

  Čas

 útoku

Ženy

pořad
Čas

 útoku

 12.5    Čermná  Zakladní kolo Okrsku  9.00    7  51,45    6  53,71
  16.6    Dolní Kalná   O pohár  starosty  9.00   11              5    
  23.6    Čermná   Memoriál F.Štočka  9.00    4   52,85     3  55,50
  30.6    Prosečná    Memoriál V.Dostálka  9.00     -      -     -    -
   7.7 Dolní Olešnice Memoriál Josefa Ludvika  10.00     -     -     -    -
  18.8     Pilníkov     O pohár starosty  10.00    5      3  
  25.8  Horní Kalná     O pohár starosty  10.00    3  39.34    7  49.38
   1.9   Hostinné O štít  Města Hostinného  9.00    3  31.50    3  32.53
   8.9   Ždírnice       O pohár starosty  9.00    5  44.90    6  42.91
 6.10 Strážkovice     Posvícenský koláč  10.00   10  68,58     -     -
Kalendář soutěží     2011
 Datum       Místo

      Názevk soutěže

 Čas

  Muži

pořadí

   Čas

 útoku

Ženy

pořadí

  Čas

 útoku

21.5   Dolní Olešnice        zakladní kolo Okrsku       7  43,62     -      -
  11.6  Čermná               Memoriál   9.00     6  50,78     4  54,87
 18.6     Prosečná       Memoriál V.Dostálka  9.00      -    -     2  114,57
  25.6    Dolní Kalná        O pohár starosty  9.00      7  38.10     4  35.82
  20.8     Pilníkov      Pohár starosty 10.00      7  48,00      -      -
  27.8     Dubenec       Noční soutěž

 20.30

     -     -     -           -
   3.9     Hostinné       O štít  Města Hostinného   9.00     7  32,25     3  31,67
10.9 Dolní Olešnice   Memoriál Josefa Ludvika  10.00     4  61,59     -      -
  1.10   Strážkovice      Posvícenský koláč  10.00     6  51.09      -      -

                                             Kalendář soutěží 2010

 Datum       Místo

      Název soutěže

 Čas

  Muži

pořadí

   Čas

 útoku

Ženy

pořadí

  Čas

 útoku

 22.5     Rudník        zakladní kolo Okrsku   10.00    6  73,29    3  60,75
 12.6     Prosečná       Memoriál V.Dostálka  10.00    -  -   -  -
 26.6    Dolní Kalná        O pohár starosty  9.00    7  41,34    6  37,59
 28.8     Dubenec       Noční soutěž

 20.30

  -  -    -  -
 4.9     Hostinné       O štít  Města Hostinného   9.00   11  51,34    3  32,97
11.9 Dolní Olešnice   Memoriál Josefa Ludvika  9.00   2  51,78   2  60,12
 25.9     Pilníkov            Pohár starosty   9.00   5  36,67   2  32,74
 2.10   Strážkovice      Posvícenský koláč  9.00   10  101,52   3  48,21